NADRUKI NA ODZIEŻY

Jesteśmy w stanie drukować na wszystkich materiałach takich jak poliestry, strecz, bawełna oraz skórze. Wykonujemy nadruki na odzieży najwyższej jakości wiodących marek. Oferujemy ogromny wybór odzieży sportowej w naszym sklepie, jak również wykonamy nadruki na odzieży dostarczonej przez klienta.

TECHNIKI NADRUKÓW

Nadruki foliami flex, flock oraz foliami specjalnymi

Folie flex i flock są to folie, które z powodzeniem można stosować na wszystkich rodzajach tekstyliów: bawełnie, poliestrze, elastanie i innych materiałach. Folie przenoszone są na materiał przy pomocy wysokiej temperatury, dzięki czemu nadruki charakteryzują się niezwykłą trwałością. Technika ta doskonale nadaje się do odwzorowywania jednokolorowych projektów. Jest to ciekawa metoda znakowania, alternatywna względem haftu i innych technik.


FOLIE FLEX
Temperatura prania: do 60 stopni.

Gładka, bardzo delikatna w dotyku, elastyczna folia. Wydruki charakteryzują sie bardzo wysoką trwałością.


FOLIE FLOCK
Temperatura prania: do 60 stopni.

Folia z przyjemnym meszkiem. Posiada w dotyku delikatną strukturę zamszu.


FOLIE SPECJALNE
Temperatura prania: do 40 stopni.

Folie flex ozdobne z różnymi efektami: Folie brokatowe, folie imitujące złoto i srebrno, folie odblaskowe, perforowane, 3D i inne.


NADRUKI SUBLIMACJA
Temperatura prania: do 40 stopni.

Sublimacja to metoda znakowania jasnych materiałów poliestrowych. Najczęściej tę metodę wykorzystuje się do nadruków na odzieży sportowej: koszulkach, topach, bluzach, a także dodatkach, np. poduszkach. Nadruk jest niewyczuwalny w dotyku i trwale wnika w struktury materiału, dzięki czemu charakteryzuje się bardzo dużą trwałością. Doskonale odwzorowuje wielokolorowe zdjęcia i grafiki.